Firma powstała w 2010 roku z myślą o spełnieniu oczekiwań klientów, którzy cenią sobie komfort i idealne dostosowanie swojego domu, a w szczególności łazienki do własnych potrzeb i upodobań. Projektowanie łazienek to nie tylko praca, którą dla Państwa wykonuję, to przede wszystkim pasja. Lata doświadczeń w tej branży oraz gromadzenia niezbędnej wiedzy sprawiły, iż postanowiłam projektować wnętrza.

     Doskonale zdaję sobie sprawę, że jedyną szansą pełnego podołania oczekiwaniom klientów jest indywidualne podejście do każdego klienta. To właśnie cel stworzenia tego rodzaju usług przyświecał powstaniu mojej firmy. Jak się szybko okazało, usługi, jakie zaczęłam świadczyć, nie tylko pozwalały czerpać radość z wykonywanej pracy ale dały możliwości stawiania czoła przeróżnym wyzwaniom. Swoją renomę zawdzięczam głównie opiniom, jakie wygłaszają na mój temat zadowoleni klienci.

    Doskonale zdaję sobie sprawę, że pełne usatysfakcjonowanie moich klientów, będzie najskuteczniejszą promocją firmy. Dlatego też, każda osoba, która zgłasza się do mnie, może mieć pewność, że na każdym etapie współpracy będzie miała zapewnioną w pełni profesjonalną obsługę.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy

Monika Partycka

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij